Srí Lanka
Srí Lanka
Srí Lanka
Srí Lanka
Slide Two

Poďte s nami
do raja! Srí Lanka

Slide Two
Slide One

Poďte s nami
do raja! Srí Lanka

Slide One
Slide Three

Poďte s nami
do raja! Srí Lanka

Slide Three
Slide four

Poďte s nami
do raja! Srí Lanka

Slide four
previous arrow
next arrow

O nás

Na Srí Lanku som prišla prvý krát v roku 2017 a okamžite som si tento nádherný ostrov v Indickom oceáne zamilovala. Očarila ma miestna krajina, príjemní ľudia, lahodné jedlo a neobjavené pláže. A tak sa zrodil sen – pomôcť objaviť tento kus zeme aj pre vás a pre ostatných cestovateľov. Vďaka tomu vznikol projekt spolupráce s malou srílanskou cestovnou kanceláriou v Bentote, ktorá od roku 2008 predstavuje krásy Srí Lanky návštevníkom z celého sveta.

Našou doménou je zaisťovanie súkromných poznávacích a individuálnych zájazdov na mieru, pri ktorých pripravujeme dovolenku na kľúč podľa Vašich požiadaviek plnú aktivít, poznania a odpočinku. Niekoľkokrát za rok organizujeme skupinové poznávacie okruhy sprevádzané v slovenskom jazyku.

Cestovať s nami môžu aj sólo cestovatelia a cestovateľky, páry alebo kamaráti a pokiaľ nemáte parťáka, tak sa snažíme ľudí prepojiť a vy sa ocitnete v super partii ľudí, ktorí chcu cestovať a poznávať. Na našich zážitkových cestách vznikajú aj nové priateľstvá…

S nami môžete objaviť staroveké zázraky sinhálskeho kráľovstva, historické pamiatky, pevnosti a náboženské miesta. Vezmeme vás tam, kde môžete preskúmať starobylé chrámy a paláce, kŕmiť osirelého sloníka, môžete vybrať medzi rôznymi aktivitami od ležania na pláži, cez potápanie v koralových útesoch, až po pozorovanie delfínov a veľrýb.

  • Poznávacie okruhy so srílanským sprievodcom
  • Poznávacie okruhy so slovenskou/českou sprievodkyňou
  • Zájazdy s programom pre rodiny s deťmi na mieru
  • Kombinované zájazdy –  poznávacie okruhy s cvičením na pláži (joga, pilates)
  • Fakultatívne výlety v oblasti Bentota, Induruwa, Hikkaduwa a Beruwala

Ľuba Brezianská
SAFIR tours s.r.o.
Slovakia

SRI LANKU si zamilujete aj vy!

Šesť dobrých dôvodov prečo cestovať s nami

Dovolenka na Srí Lanke podľa vás

Možnosti cestovať do mnohých exotických krajín sveta sú v súčasnej dobe čoraz prístupnejšie a tak stačí využiť ponuku leteniek a vyraziť. Dopravná situácia na Srí Lanke je pre bežného turistu v úlohe vodiča veľmi komplikovaná  z dôvodu vysokej hustoty vozidiel a jazdy po ľavej strane. Väčšina turistov využíva servis miestnych prepravcov ako sme my, vrátane služieb vodiča, ktorý je zároveň aj turistickým sprievodcom .

Plán poznávacieho okruhu

Pred samotným príletom pripravíme vašu poznávaciu trasu podľa vašich požiadaviek. Do plánu okruhu vám zahrnieme rôznorodé čarovné miesta na Srí Lanke. Naše dlhoročné skúsenosti, znalosť miestnych pomerov a starostlivé naplánovanie vám zaručí vašu dovolenku snov.

Poznávanie bez časových strát

Je veľmi dobré, keď vás už na letisku niekto čaká a nemusíte strácať čas hľadaním autobusového alebo vlakového spojenia. Veľkou výhodou využiť naše služby je cestovanie a poznávanie v malej skupine, čo v konečnom dôsledku znamená, že návštevy pamiatok, zastávky alebo obedy netrvajú neprimerane dlho, ako keby ste poznávací okruh absolvovali s autobusom plným turistov. Za kratší čas zažijete viac.

Garancia ceny

Cenu, ktorú zaplatíte za naše služby, vám garantujeme podľa cenovej kalkulácie, ktorú si vzájomne odsúhlasíme v nadväznosti na dohodnutý program zájazdu.

Flexibilita

Pri individuálnom poznávacom okruhu alebo pri poznávaní v malej skupine, máte možnosť zastaviť na mieste, ktoré vás zaujíma, máte možnosť korigovať program v závislosti od počasia a miestnych pomerov.

Dotyk Srí Lanky

Ak si váš poznávací okruh naplánujete a následne absolvujete s miestnym malým operátorom, ako sme my, získate neopakovateľnú možnosť zistiť ako vonia a ako chutí reálna Srí Lanka. Dotyk s miestnou kultúrou a zvykmi domácich ľudí zanechá vo vašej duši nádhernú stopu na celý zbytok života a v srdci krásny pocit, že ste boli aj súčasťou pomoci miestnym.

Poďte s nami do raja!
Srí Lanka.